CZYNNE: sobota, niedziela: 9:00 - 18:00 (15.06-16.06)
logo złoty groń

Złoty Groń

Gastronomia

Złoty Groń Airduro Trails & Ski Resort dba o zadowolenie gości nie tylko w kwestii aktywności sportowych, ale również w zakresie gastronomii.

Nasza oferta kulinarna jest zróżnicowana i ma na celu zaspokojenie różnorodnych gustów. Serwujemy smakowite dania z gwarancją wysokiej jakość i autentyczność smaków.

Jeśli natomiast poszukujesz czegoś „na szybko”, mamy punkty gastronomiczne, które oferują przekąski, burgery, pizze i inne dania szybkiego jedzenia. Te miejsca są idealne, gdy masz ochotę na coś smacznego i łatwego do zjedzenia przed kolejnymi aktywnościami.

“Akwarium” - AirDuro Foods jest największym punktem gastronomicznym w naszym ośrodku zlokalizowanym przy dolnej stacji.

Dzięki dużym przeszkleniom goście mogą obserwować stok i plac zabaw dla dzieci. W naszej ofercie znajdują się dania serwowane na zamówienie z karty dań. Możecie tu znaleźć różnorodne smaki i dania, które zadowolą nawet najbardziej wymagające podniebienia. Oferujemy szeroki wybór potraw, abyście mogli cieszyć się pysznym jedzeniem w wyjątkowej atmosferze.

Gwarantujemy, że nasza oferta gastronomiczna dostarczy Ci niezapomnianych doznań smakowych i stworzy przyjemną atmosferę, która dopełni Twój pobyt w naszym ośrodku.

Mapa Trasy

Singletrack

Mapa tras

Mapa Trasy

Singletrack

Mapa tras

Mapa Trasy

StartAir

Mapa tras

Mapa Trasy

Singletrack

Mapa tras