Sob-Nd NIECZYNNE Pon-Czw 10:00 - 14:00

Złoty Groń

Ośrodek Złoty Groń to nie tylko szaleństwo na stoku. To także miejsca, w których królują smaki i zapachy. Zróżnicowana oferta zadowoli nie tylko kulinarne gusta biesiadników, ale i tych, którzy chcą zjeść coś "na szybko".

Szałas Drewniany

Zaaranżowany w sposób prosty, nawiązujący do tradycji regionu. Rozpalony ogień utrzymuje niepowtarzalny klimat i przyjazną atmosferę. Serwowane dania to potrawy regionalne: kita w kapuście, golonka pieczona z miodem i piwem, karkówka z pieca z sosem z grzybów leśnych, swojski smalczyk z ogórasem i gorąca szarlotka z bitą śmietaną. Na rozgrzewkę grzaniec z beczki i bombardino po góralsku!

Organizacja eventów

Sala pomieści 50 osób. Uczcimy z Wami każdą kameralną uroczystość: imieniny, jubileusz, urodziny dziecka, awans w pracy. Zorganizujemy mini bal przebierańców, a także bankiet biznesowy w regionalnym stylu. Na specjalne życzenie zaprosimy muzykantów. Każdy gość poczuje się wyjątkowo.

Akwarium

Największy punkt gastronomiczny w Ośrodku. Duże przeszklenia dają możliwość obserwowania stoku i Śnieżnego Parku Narciarskiego dla dzieci. W ofercie punktu znajdują nie tylko dania podawane w bemarach, ale i serwowane na zamówienie
z karty dań.

Grill

Idealne rozwiązanie dla wszystkich, którzy chcą spędzić cały dzień na świeżym powietrzu, nie opuszczając przy tym żadnej możliwej chwili do cieszenia się czystym górskim powietrzem i słońcem. Punkt Grillowy umiejscowiony przy dolnej stacji kolei linowej, zaspokoi oczekiwania nawet najbardziej wybrednych klientów. Poza szaszłykami, karkówką czy tradycyjną kiełbasą, na klientów Grilla czekają również placki wypiekane na blasze.

Oscypki

Nieodzowny punkt każdego górskiego ośrodka – serwuje pyszne oscypki prosto z grilla. Można również kupić „na wynos” korbacze, gołki a nawet bundz.

Życzymy smacznego

Mapa Trasy

Singletrack

Mapa tras

Mapa Trasy

Singletrack

Mapa tras

Mapa Trasy

StartAir

Mapa tras

Mapa Trasy

Singletrack

Mapa tras