Już 7–9 sierpnia zapraszamy do Złoty Groń Ski & Bike Resort na trzy dni pełne sportowych emocji, widowiskowych zawodów i festiwalowej atmosfery.
Przez cały weekend na uczestników czekają otwarte strefy Bike Parku, Dirt Parku, targi rowerowe oraz biuro zawodów. W programie znalazły się zarówno widowiskowe konkurencje, jak i atrakcje dla zawodników oraz kibiców.
Piątek – oficjalne otwarcie
Pierwszy dzień rozpocznie się wspólnymi Party Laps na wszystkich trasach oraz oficjalnym otwarciem festiwalu. W programie znalazły się kwalifikacje Whip Off, E-Bike Race, Bunny Hop Contest, kwalifikacje Dirt oraz wieczorne Cash 4 Tricks i Before Party.
Sobota – największe emocje
Na uczestników czekają Long Jump, Best Trick, finał Whip Off oraz Night Dirt Contest. Po dekoracji zwycięzców zapraszamy na After Party, które potrwa do późnych godzin nocnych.
Niedziela – wielki finał
Ostatni dzień festiwalu to Zbijak, Chainless Race oraz Kids Dirt Contest. Całość zakończy dekoracja zawodników i oficjalne zakończenie Shred Fest 2026.
📅 Termin: 7–9 sierpnia 2026
📍 Miejsce: Złoty Groń Ski & Bike Resort, Istebna
Pełny harmonogram oraz pakiety uczestnika znajdziesz na:
https://shredfest.pl